ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > PLATFORM > Kahve Otomatı

AF-NCF-7N(V32) Ticari Otomatik Çekirdekten Fincana Kahve Makinesi

主 图 1
主 图 2
主 图 3
主 图 4
主 图 5
主 图 6
Sorgula

Kahve Otomatı

AFEN kahve otomatı VS cafe,ve yaşıtlarıyla karşılaştırıldığında,aşağıdaki avantajlara sahibiz:

Verimli ve düşük maliyetli iş,mesasen çok daha düşük kiralama ve işçilik maliyetleri,it'Ofis binaları, ortaokullar ve üniversiteler, havaalanları ve istasyonlar vb. yerlerde çalışmaya uygundur.

Bir fincan kahve yapmak için en hızlı süre sadece 45 saniye sürer, bir fincan özelleştirilmiş kahve içeceği, tam otomatik tek tuşla üretim, rahat ve hızlı almak için genellikle sadece 45 ila 60 saniye sürer.

Standartlaştırılmış üretim süreci,tkahve içeceğinin tadı ve kalitesi her zaman sabit olabilir.

Özel tatlar, makinede seçim yapabileceğiniz birçok farklı kahve içeceği çeşidi vardır, ayrıca sütlü veya sütsüz, tatlılık, fincan boyutu vb. Tüketiciler seçim yapmakta özgürdür.

Son olarak, yüksek kaliteli parçalar ve yüksek standart üretim süreci nedeniyle makinelerimiz benzerleri arasında daha iyi stabilite, güvenlik ve uygulanabilirliğe sahiptir.


详情图-AF-NCF-7V(V22)_03

Öne Çıkan Kahve Makinesi

Özellikler:

1. Çekirdekten fincana kahve makinesi, taze çekilmiş kahve ve sıcak kahve içecekleri.

2.Cappuccino, latte, Espresso, beyaz kahve, mocha, çikolatalı süt, latte kakao, vb, aralarından seçim yapabileceğiniz 20'den fazla içecek.

3. Isıtma gücü 3000W, zaman 45-60 saniye, kapasite 140-160 bardak, 140-160 kapak (isteğe bağlı), her kahve yapımı için 7-16g kahve çekirdeği kullanılır.

İşleme:

1. Kahve çekirdeği ıslatma,igeliştirilmiş ekstraksiyon verimliliği, kahve tadını iyileştirdi.

2.Eyüksek basınç ve yüksek sıcaklık ile çekilir, basınç 9 bardır, altın çıkarma basıncıdır, kahve laktonu tamamen emülsifiye edilmiştir, tadı daha yumuşak ve ipeksidir. Sıcaklık 92 ℃, kahve için en iyi su sıcaklığı, hassas ve sürekli su Kahvenin demlenmesini sağlamak için sıcaklık kontrolü.

3.Çeşitli malzemeler hızlı bir şekilde dağıtılır, her fincan için kahve çekirdeğinin ağırlığı, en iyi tadı garanti etmek için sıkı bir şekilde kontrol edilir.

Öne çıkan tasarım:

1.Tüm çelik gövdeyi kalınlaştırın,elektronik kapı kilidi.

2.Görselleştirme cam penceresi, ana üretim sürecini görebilirsiniz.

3.A büyük Fasulye depolama deposu, farklı anlık toz için 6 büyük gıda kutusu.

4.İsviçre düz bıçak bileyici, öğütme parçacıkları kalınlıkta eşittir ve kahve ekstraksiyonunun kalitesi iyileştirilir. Parçanın hizmet ömrü 750000 katına ulaşır.

5.Otomatik bardak ve kapak dağıtımı, sürekli üretimini destekler kahve içecekleri uzun bir süre için.

6. Bardakta akıllı karıştırma, kendi kendini temizleme işlevini destekler.

7.Wsu pompalama ay, su kovası ve akan su arasında hızlı geçiş.


详情图-AF-NCF-7V(V22)_04

详情图-AF-NCF-7V(V22)_05

详情图-AF-NCF-7V(V22)_08

Uygun Maliyetli Otomat Çözümleri

Yazılım çözümleri:

AFEN Akıllı SAAS servis sistemi

Telemetri icloud servis sistemi, uzaktan yönetim, kolay yazılım yönetimi ve akıllı uzaktan çalıştırma, makineyi satın aldıktan sonra sonsuza kadar kullanmak ücretsizdir.

Başlıca işlevleri arasında,

1. Gerçek Zamanlı İzleme

2.Video Gözetimi

3.İşlem Konfigürasyonları

4. Arıza Alarmı

5.İstatistik Analizi

6.Gelir Değerlendirmesi

7.Promosyon Ayarları

8.Reklam Ayarları

9.Mobil UYGULAMA

Ödeme çözümleri:

Temel nakit, jeton, kart alıcı yapılandırmalarına ek olarak, uluslararası standartlardaki cep telefonu ödemesi ve diğer nakitsiz ödeme, özellikle QR kodu, yüz-Tarama ve diğer ödeme işlevleri, üçüncü taraflarla bağlantı kurularak özelleştirilebilir ve geliştirilebilir.

AFEN hizmeti:

1. Bizim eksiksiz hizmet, satış öncesi, ödeme ve nakliye, satış sonrası.

2. Satış öncesi, sadece rehberlik, özellikle model seçimi, model konfigürasyonları, yazılım ve fonksiyon özelleştirmesi, ödeme özelleştirmesi.

3. Ödeme ve nakliye, bir plan üzerinde pazarlık yaparız.

4. Satış sonrası, yeni makine çalıştırma kılavuzu (donanım ve yönetim yazılımı), uzaktan sorun giderme ve onarım kılavuzu dahil,makine yükseltme ve teknik destek, yedek parça desteği, bağımsız bakım ve onarım eğitimi.

5. Hizmet kaynaklarımız, ekip (hesap yöneticisi, donanım ve yazılım mühendisi), işbirliği (video ve pdf kursu, çevrimiçi rehberlik, yerinde rehberlik).


İlgili Ürün

MESAJ GÖNDER

WhatsApp
E-Posta