EN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > HAKKIMIZDA > HAKKIMIZDA

AFEN OTOMATİK MAKİNA Ltd.

AFEN, 11 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunan, self servis teknolojisi alanında ilgili ürünleri geliştirme, üretme ve pazarlama konusunda uzmanlaşmış, önde gelen otomat makineleri üreticisi ve ticaret şirketidir. Gelişmiş teknik yeteneğe ve büyük üretim kapasitesine sahip, uygun maliyetli otomat sistem çözümleri sağlayıcısının lideri olarak. AFEN, birçok müşterimiz için büyük değer yaratan, 24 saat insansız self servis perakendeci çözümü ve hizmeti ile yüksek kaliteli ve uygun maliyetli otomatlar üretiminde uzmanlaşmış otomat firmalarından biridir.

 • üretim atolyesi

  üretim atolyesi

 • 100,000 adete kadar yıllık üretim kapasitesi

  100,000 adete kadar yıllık üretim kapasitesi

 • Güçlü metal levha üretim kapasitesi

  Güçlü metal levha üretim kapasitesi

 • Profesyonel otomatik montaj hattı çalışması

  Profesyonel otomatik montaj hattı çalışması

AFEN, bağımsız bir çekirdek teknolojiye ve sürdürülebilir Ar-Ge merkezine, yerli gelişmiş sac üretim hattına, otomatik çevre koruma püskürtme hattına, son montaj hattına ve çeşitli hassas CNC test ekipmanlarına sahiptir.

AFEN, yüksek kaliteli küresel bir otomatik satış makinesi üretim üssü oluşturmaya ve farklı müşteri ihtiyaçları için uygun alt bölümlere ayrılmış ürünler ve profesyonel self-servis perakende çözümüyle, üstün ürün ayrıntıları sağlayan, yüksek kaliteli ve dünyadaki her türlü otomatik satış makinesi ürünü sağlamaya kendini adamıştır. , yüksek ürün entegrasyonu, olağanüstü performans, büyük kararlılık ve güvenilirlik ve kolay bakım.