ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Hakkımızda > Hakkımızda

AFEN OTOMATİK MAKİNA Ltd.

1 atölyesi

AFEN, self-servis teknolojisi alanında ilgili ürünleri geliştirmek, üretmek ve pazarlamak konusunda uzmanlaşmış, 2009'dan beri bu sektörde bulunan en iyi Çin otomatları üreticisi ve ticaret şirketidir. Gelişmiş teknik yeteneğe ve büyük üretim kapasitesine sahip, uygun maliyetli otomat sistem çözümleri sağlayıcısının lideri olarak. AFEN, birçok müşterimiz için büyük değer yaratan, 24 saat insansız self servis perakendeci çözümü ve hizmeti ile yüksek kaliteli ve uygun maliyetli otomat makineleri üretiminde uzmanlaşmış otomat firmalarından biridir.

 • üretim üssü

  60000㎡ üretim üssü

 • otomatik üretim hattı

  Güçlü metal plaka işleme kapasitesi 

 • üretim hattı ekipmanı

  Profesyonel otomatik montaj hattı çalışması

 • depo

  100,000 adete kadar yıllık üretim kapasitesi

AFEN, bağımsız bir çekirdek teknoloji ve donanım yazılımı Ar-Ge merkezine, yerli gelişmiş sac üretim hattına, otomatik çevre koruma püskürtme hattına, son montaj hattına ve çeşitli hassas CNC test ekipmanlarına sahiptir.

AFEN, yüksek kaliteli küresel bir otomatik satış makinesi üretim üssü oluşturmaya ve farklı müşteri ihtiyaçları için uygun ürünler ve profesyonel self-servis perakende çözümü ile dünyadaki yüksek kaliteli ve her türlü otomatik satış makinesi ürünleri sunmaya kendini adamıştır. ayrıntılarda mükemmel ürün, kullanım verimli ve istikrarlıdır ve işletme ve bakım basit ve kullanışlıdır.

WhatsApp
E-Posta