ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > PLATFORM > Kahve Otomatı

AF-60GC4 Snack Kahve Kombo Otomatı

01
59
Sorgula

AF-60GC4-

Kahve Otomatı

Kahve içecekleri, hazır içecek self servis ekipmanları için yeni kanallar.

Geleneksel içki dükkanı ile karşılaştırıldığında, bu ofis binaları, okullar, hastaneler vb. yerlerde çalışmaya uygun, çok daha düşük maliyetli ve daha esnek bir iştir. Ayrıca küçük bir alanı kaplar ve esnek bir şekilde yerleştirilebilir ve birkaç insan gücü birden fazla makineyi yönetebilir.En sonunda,multimedya geniş ekran reklam spotundan kira geliri olabilir.

Kombine otomat ayrıca paketlenmiş aperatifler ve içecekler satabilir, bu model daha popülerAyrıca kahve makinesi parçası isteğe göre taze çekilmiş kahve makinesi ile değiştirilebilir.


AF-60GC4-外贸详情_01

AF-60GC4-外贸详情_02

Öne Çıkan Tasarım

1.4hot&4cold hazır içecekler, cOffee,çikolata,süt,bubble tea,meyve suyu,su,vs,çeşitli hazır içecek çeşitleri yapılabilmektedir.

2.4 large yemek kutusues farklı anlık toz için.

3. Otomatik bardak dağıtımı, uzun süre sürekli içecek üretimini destekler.

4. Bardakta akıllı karıştırma, tek tıklamayla temizleme işlevini destekler.

5. Kombinasyon otomat ayrıca paketlenmiş aperatifler ve içecekler, aperatif ve içecek bölümünde fincan erişte ve başka bir bölümden sıcak su satabilir, kombinasyon iyi bir emtia stratejisidir.


所有通用

Uygun Maliyetli Otomat Çözümleri

Yazılım çözümleri:

AFEN Akıllı SAAS servis sistemi

Telemetri icloud servis sistemi, uzaktan yönetim, kolay yazılım yönetimi ve akıllı uzaktan çalıştırma, makineyi satın aldıktan sonra sonsuza kadar kullanmak ücretsizdir.

Başlıca işlevleri arasında,

1. Gerçek Zamanlı İzleme

2.Video Gözetimi

3.İşlem Konfigürasyonları

4. Arıza Alarmı

5.İstatistik Analizi

6.Gelir Değerlendirmesi

7.Promosyon Ayarları

8.Reklam Ayarları

9.Mobil UYGULAMA

Yönetim yazılımı ayrıca kombinasyon makinesine de uygulanır.

Ödeme çözümleri:

Temel nakit, madeni para, kart alıcı yapılandırmalarına ek olarak,cep telefonu QR kodu ödeme işlevleri, üçüncü taraflarla bağlantı kurularak özelleştirilebilir ve geliştirilebilir.

AFEN hizmeti:

1. Bizim eksiksiz hizmet, satış öncesi, ödeme ve nakliye, satış sonrası.

2. Satış öncesi, sadece rehberlik, özellikle model seçimi, model konfigürasyonları, yazılım ve fonksiyon özelleştirmesi, ödeme özelleştirmesi.

3. Ödeme ve nakliye, bir plan üzerinde pazarlık yaparız.

4. Satış sonrası, yeni makine çalıştırma kılavuzu (donanım ve yönetim yazılımı), uzaktan sorun giderme ve onarım kılavuzu dahil,makine yükseltme ve teknik destek, yedek parça desteği, bağımsız bakım ve onarım eğitimi.

5. Hizmet kaynaklarımız, ekip (hesap yöneticisi, donanım ve yazılım mühendisi), işbirliği (video ve pdf kursu, çevrimiçi rehberlik, yerinde rehberlik).


İlgili Ürün

MESAJ GÖNDER

WhatsApp
E-Posta