ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > PLATFORM > Yiyecek Otomatı

AF-D900-54C(V22)+MW Mikrodalga Fırınlı Sıcak Yemek Yemek Otomatı

12
主 图 3
Sorgula

AF-54C+MW_01

AF-54C+MW_02

AF-54C+MW_03

Sıcak Yemek Otomatı

Sıcak yemek otomatı, akıllı bir restoran,akıllı mutfak, o 60 ila 160 kutu satabilir yemek, pizza, hamburger, sosisli sandviç, patates kızartması, kutu öğle yemeği, paket servisi vb.

Ofis binaları, okul kampüsü, fabrikalar vb. yerlerde çalışmak için uygundur.,geliştirebilirsin ilgili iş kahvaltı, öğle yemeği, fast food bu yerlerde.

Kiralama ve işçilik maliyetleri açısından, bir makinenin işletme maliyeti aynı zaman diliminde bir restoranın işletme maliyetinden çok daha düşük olmalıdır.

Buna ek olarak, lokasyon stratejisi esnektir, catering işletme stratejisi de esnektir, çok sayıda makine sadece az miktarda insan gücü ile yönetilebilir. Makine operasyonu daha fazla yeri kapsayabilir ve daha fazla tüketici grubunu etkileyebilir ve rmultimedya geniş ekran reklamcılığından elde edilen toplam gelir yer.


AF-54C+MW_04

AF-54C+MW_05

Makine Konfigürasyonları

Kargo kanalı, esas olarak konveyör bant tipi, ürünler asansör dağıtım sistemi ile sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Soğutma sistemi konfigürasyonudur, sıcaklık 4 ℃ ve 25 ℃ arasında esnek bir şekilde ayarlanabilir, çeşitli fast food (unlu mamuller gibi) satmak için uygundur ,sandviç,pizza,hamburger,vb).

22 inç ekran, alışveriş bölümü, alışveriş sepeti işlevini destekleyen akıllı etkileşim ekranı, çoklu ödeme yöntemleri ve uygun satın alma.

Ayrı mikrodalga fırın, aynı anda daha fazla yiyecek ısıtılabilir.


所有通用

Uygun Maliyetli Otomat Çözümleri

Yazılım çözümleri:

AFEN Akıllı SAAS servis sistemi

Otomat parçası

Telemetri icloud servis sistemi, uzaktan yönetim, kolay yazılım yönetimi ve akıllı uzaktan çalıştırma, makineyi satın aldıktan sonra sonsuza kadar kullanmak ücretsizdir.

Başlıca işlevleri arasında,

1. Gerçek Zamanlı İzleme

2.Video Gözetimi

3.İşlem Konfigürasyonları

4. Arıza Alarmı

5.İstatistik Analizi

6.Gelir Değerlendirmesi

7.Promosyon Ayarları

8.Reklam Ayarları

9.Mobil UYGULAMA

Ödeme çözümleri:

Temel nakit, jeton, kart alıcı yapılandırmalarına ek olarak, hatta kimlik doğrulama, yaş doğrulama işlevi seçeneğis.

Daha da önemlisi, uluslararası standartlardaki cep telefonu ödemesi ve diğer nakitsiz ödeme,

özellikle QR kodu,yüz-Tarama/parmak izi, NFC ve diğer ödeme işlevleri, üçüncü taraflarla bağlantı kurularak özelleştirilebilir ve geliştirilebilir.

AFEN hizmeti:

1. Bizim eksiksiz hizmet, satış öncesi, ödeme ve nakliye, satış sonrası.

2. Satış öncesi, sadece rehberlik, özellikle model seçimi, model konfigürasyonları, yazılım ve fonksiyon özelleştirmesi, ödeme özelleştirmesi.

3. Ödeme ve nakliye, bir plan üzerinde pazarlık yaparız.

4. Satış sonrası, yeni makine çalıştırma kılavuzu (donanım ve yönetim yazılımı), uzaktan sorun giderme ve onarım kılavuzu dahil,makine yükseltme ve teknik destek, yedek parça desteği, bağımsız bakım ve onarım eğitimi.

5. Hizmet kaynaklarımız, ekip (hesap yöneticisi, donanım ve yazılım mühendisi), işbirliği (video ve pdf kursu, çevrimiçi rehberlik, yerinde rehberlik).


İlgili Ürün

MESAJ GÖNDER

WhatsApp
E-Posta