ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Haberler

AFen Balıkçılık Ekipmanı Otomatı: Endüstri Fırsatlarını Yakalayın ve Olumlu Gelişmeye Öncülük Edin.

Zaman: 2023-10-16 Hitler: 22

Sonbahar esintisinde, portakal ve osmanthus kokularının hakim olduğu altın sarısı pirinç tarlaları ve tombul balıklar mevsimin armağanlarıdır.

Gölet akvaryum balığı

Süs Japon balıklarının yanı sıra göletlerde, göl kenarlarında ve nehir kenarlarında lezzetli balıklar ve karidesler bulunur. İnsanlar nehir veya göl kenarında ikişerli ve üçerli gruplar halinde otururlar, hafif esintiye bakarlar, ellerinde oltalar bulunur ve olta atarlar.

Rüzgarla birlikte kamış yapraklarının arasından sürüklenen, bir metrelik ipten oluşan iki metrelik yeşil bir çubuk.


Balık tutmak sadece babalar ve amcalar için bir boş zaman etkinliği değil, aynı zamanda gençlerin dinlenmesi için de giderek daha popüler bir yöntem haline geldi.

AFen Balıkçılık Ekipmanları Otomatı, yan dolaplı.

Balık tutma ekipmanı satış makineleri sokaklara, mahallelere, okullara, alışveriş merkezlerine, çiftliklere, banliyölere, göl kenarındaki dinlenme salonlarına ve daha fazlasına yerleştirilebilir.

AFen olta takımı otomatı, yan dolaplı.

Balık tutma ekipmanı otomatlarının ortaya çıkışı, şüphesiz balık tutmayı sevenler için bir tedarik istasyonu görevi görüyor.

Dış mekana yerleştirilmiş yan kabinli AFen olta takımı otomatı.

Orta yaşlı ve yaşlı insanların yaşlandıkça fiziksel güçleri yavaş yavaş zayıflayabilir, ancak bu onların açık havada eğlenmelerini engellemez.

Yaşı ne olursa olsun, bundan keyif almanın yollarını bulmak için çok uzaklara gitmeye gerek yoktur ve bu, balıkçılığın orta yaşlı ve yaşlılar arasında popüler olmasının nedenlerinden biridir.

Toplumun self-servis salonuna yerleştirilmiş yan dolaplı AFen olta takımı otomatı.

Gençler için hızlı öğrenme ve çalışma rutinlerinin yanı sıra, sessiz ve keyifli balık tutma eylemi de duyguların serbest bırakılmasını sağlar. Doğanın güçleri kişinin ruh halinin en iyi tamamlayıcısı haline gelir.

Dış mekana yerleştirilmiş yan kabinli AFen olta takımı otomatı.

AFen Balıkçılık Ekipmanları Otomatı:

Olta makaraları, kancalar, şamandıralar ve kanca pensesi gibi yem ve balıkçılık ekipmanlarıyla mükemmel şekilde yapılandırılmıştır.

AFen Balıkçılık Ekipmanları Otomatı.

1.Ödeme sistemleri özelleştirilebilir en popüler yerel seçenekleri eşleştirmek için.

2.Basit ve hızlı satın almalar 3 saniyelik teslimatla.

3.AFen Balıkçılık Ekipmanları Otomatları gelebilir Yardımcı dolaplarla, iki makine arasında tek ödeme sistemini paylaşan, maliyetleri azaltmak ve kapasiteyi iki katına çıkarmak.

4.Kararlı ve güvenilir sistemler 1 yıl garantili ve güvenilir yurt dışı satış sonrası mühendislik hizmetiyle.

5.Ömür boyu ücretsiz teknik destek ve arka uç tespit sistemi ile gerçek zamanlı izleme, kolaylık ve netlik için birden fazla AFen otomat makinesinin tek bir hesapla yönetilmesine olanak tanır.

AFen otomat üreticisi

Basın Bülteni İletişim Kişisi:

E-posta: info@afenvending.com

Whatsapp / Tel: +86 134 6942 0547


WhatsApp
E-Posta