ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Haberler

24 saat akıllı sağlık hizmeti

Zaman: 2023-01-26 Hitler: 73

Gece yarısı ateş ve soğuk algınlığı eczanesi kapanırsa ne yapmalıyım?

Şu anda 24 saat hizmet veren otomat, acil ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı olabilir.

Otomatlar, ilaç satın almanın yanı sıra uzaktan danışmanlık hizmeti de verebilmektedir. Doktorlar ilaçların kullanımını yönlendirir. Zamanın gelişmesiyle birlikte, satış makinelerinin yükselişi ve düşüşü giderek daha çeşitli ve akıllı hale geliyor. Beklenmeyenden başka imkansız bir şey yoktur. Gelecekte her şey beklenebilir.

Son üç yıllık anti-salgın döneminde AFEN, pazar talebine hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve temassız self servis anti-salgın ürün hizmetleri sorunuyla mücadele ediyor. Şu anda ilaç, maske ve anti-salgın malzemeleri için eksiksiz bir olgun kapsamlı otomat çözümleri setine sahiptir. Çeşitli tıbbi malzeme otomatlarımız, müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilen, temassız satın alımların gerçekleştirilmesine yardımcı olan ve insanlara sağlıklı tüketim kolaylığı sağlayan maskeler, test reaktifleri, dezenfektanlar ve diğer tıbbi malzemeleri satabilir.

24 saat akıllı tıbbi hizmet, hastane baskısını ortadan kaldırır, doktorların çapraz bulaşmasını önler, eczane personelinin çalışma maliyetini azaltır, eczacıların iş baskısını azaltır ve hastane ilaç yönetimini geliştirir.

Hasta riskini azaltın, çapraz bulaşmayı önleyin, daha uygun ilaç hizmetleri sağlayın, hasta memnuniyetini artırın ve gençlerin tüketim alışkanlıklarına uyum sağlayın.


WhatsApp
E-Posta