ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Haberler

Konum vakasının iş fırsatları

Zaman: 2022-09-24 Hitler: 114

Konum vakasının iş fırsatları

Okul kampüsü

Otomat işinin gelişimi için okullar iyi bir seçimdir.

To özellik,the konum, nispeten kapalı,ve çok büyük bir trafik var, tBurada tüm yıl boyunca çok sayıda konsantre insan var. Okulun kapsamı ilkokulları, ortaokulları, kolejleri ve üniversiteleri ve çeşitli mesleki teknik okullar.Genel olarak, nispeten daha fazla olan şehirlerde/kasabalarda hızlı kararlı ekonomik kalkınma, okulların coğrafi dağılımı daha yoğun olacaktır.

Business istikrar, okul temelde tüm yıl boyunca çok sayıda konsantre insan tutacağından ve kalabalığın ana gövdesi olan öğrenciler,onlar günlük tüketim ihtiyaçları vardır, bu nedenle okul için iyi bir temel koşul vardır. makine satışları.

mallar,sağlıklı atıştırmalıklar ve içecekler,süt,taze yiyecekler,dondurma,sıcak yemekVe günlük ihtiyaçlar,Kırtasiye, otomatlar emtiaların çoğunu satmak.Aperatif ve içecek, süt,günlük ihtiyaçlar, o mallar garanti edebilecek büyük tüketim ve yüksek tüketim frekansına sahip the istikrar gelir.iş her zaman benyenilikçive ve yaratıcıe okullarda,ve modaya uygun veya yeni alışveriş Öğrencilerin merakını gideren (ödeme) yöntemleri her zaman bir tüketim patlamasını tetikleyebilir. okul satış işi sürekli ve yeterince büyüktür.

Business esneklik,Orada için birçok seçenek var makine Oyun alanı, okul girişi gibi okula yerleştirme kantin, yurdun alt katı, kütüphane salonu ve öğretim binası lobi, vb. Otomatlar 24 saat çalışabildiğinden,onlar ani ve acil alışveriş ihtiyaçları karşısında önemli bir rol oynayabilir, gecenin bir yarısında ne zaman ilaç veya atıştırmalık almanız gerektiğini hayal edin.

Risk direnci, okul normal şekilde çalışmaya devam ettiği sürece, okulda otomat işi her zaman normaldir.Durumda, okuldaki veya okulun yakınındaki marketler, iş için açamazlarsa, otomat çok yardımcı olur.

OÖte yandan, otomat okulda sokaktan daha güvenlidir'

, ve makine temassız ödeme nedeniyle hijyen sorunlarını hesaba katabilir (bazı modeller mevcuttur), bazı durumlarda yararlıdır.

Turist noktası

Otomat işinin gelişimi için turistik yerler de iyi bir seçimdir.

Psanat1,tüketici talebi.Turistik mekanlarda atıştırmalıklar&içki, özellikle yoğun turizm sezonunda, büyük tüketim ve yüksek tüketim sıklığına sahiptir. geleneksel market,aynısı mal bir otomatta daha düşük bir birim fiyatla satılabilir,the diğer mallar Mayıs ayı Yağmurluklar, şemsiyeler, tıbbi ve sağlık malzemeleri vb. gibi doğal noktalarda talep edilebilir,çoğu bir otomatta satılabilir.Ayrıca, otomat kapsayabilir pozisyon o geleneksel market yayılamaz.

Psanat2,kiralama maliyeti.İle karşılaştırıldığında geleneksel market, a otomat sadece yaklaşık 1-5 metrekare alan kaplar,iş yapabilir yüksek kiralama maliyetlerinden kaçının. Ayrıca, bir kişi en az 4 kişiden sorumlu olabilir. Otomatlar,the lotomatların abor maliyeti büyük ölçüde azalır.

Psanat3,the operasyon Yönetimi.Satış verilerinin analizi ve yönetim yazılımındaki operasyon bilgilerinin geri bildirimi ile mal kategorisini ayarlayabilir ve zamanında ikmal yapabilirsiniz.n genel olarak, manzaralı noktanın çevresi güvenli ve bu uzun vadede çok elverişli makine çalışma.

Psanat4,iş ve makine modelleri.Yeterli bir maliyet bütçesi varsa, çeşitli modelleri deneyebilirsiniz,in geleneksel atıştırmalıklara ek olarak& içecek otomatı,özel içecek otomatısoğutma ve ısıtmayı destekleyen işlev,sıcak yemek otomatı,dondurma otomatı, kahve otomatı, birgöz önünde bulundurabilecekleriniz.

Psanat5,aek gelir işi.Büyük ekran otomat Reklam işi üstlenebilir,the sabit reklâm ekranın parçaları için kullanılabilir tanıtmak Bilgi doğal noktalar, oyun tur haritaları veya diğer ticari reklamlar.İş turistlere kolaylık sağlayabilir ve azaltabilir the kiralama maliyeti manzaralı nokta,veya diğer ticari reklam gelirleri elde etmek.

Psanat6,tüketici rahatlığı.Ukesinlikle,Otomatlar olabilir güç kaynağının bağlanabileceği her yere yerleştirilmelidir. işletmek Günün 24 saati dağlara tırmanan ve geceleri ziyaret eden turistler için iyi bir ikmal istasyonudur.Ayrıca otomatların ödeme yöntemleri uygun, benn temele ek olarak nakit, madeni para, kart akseptör yapılandırmalar, cep telefonu uluslararası standartlar versiyonu ve diğer nakitsiz ödeme, özellikle QR kod, mobil NFC,yüz/parmak izi ve diğer ödeme işlevleri üçüncü taraflarla bağlantı kurularak özelleştirilebilir ve geliştirilebilir.

Diğer yerler

okula ek olarak kampus ve turist spot, fabrikalar, hastaneler, havaalanı&istasyonlar, ofis binalarıvb, bunlar genellikle kabul edilir iyi seçim.Bunlar yerleri genellikle iyi iş fırsatlarına sahip,of ders, iş fırsatları dyerel gerçekliğinize bağlı kalın,ve otomat endüstrisindeki en son trendleri sizinle her zaman paylaşacağız.

 

 

 

 


WhatsApp
E-Posta