ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Haberler

Otomat üreticisi veya franchise sahibi

Zaman: 2022-09-24 Hitler: 440

Otomat üreticisi veya franchise sahibi

Yeni uygulayıcılara bir öneri olarak, en iyi üreticilerden otomatlar satın almanızı öneririz, bunun bazı nedenleri var!

İş modeli

Genel olarak, franchise alan, ücret veya depozito yolu, kaçınılmaz, makine modellerinin seçimi, sadece birkaçı ve sağlanan mal türü, sadece birkaçı. En önemlisi, yeri kendiniz bulmalısınız..

Kendi varsa emtialar veya bağımsız olarak işe başlamak, en iyi fabrikadan bir makine almak istiyorsanız, toplu siparişler için indirimler olacaktır.

İş esnekliği

1. makine modeliseçim

Bir üst satış üreticisi, referansınız için çeşitli yüksek kaliteli modellere sahiptir, talebinize bağlı olarak donanım ve yazılım özelleştirme programları vardır, operasyon rehberliği hizmeti, makine yükseltme, vb. Yardımı istediğiniz zaman alabilirsiniz!

2. Akıllı servis sistemi

Üst düzey bir otomat üreticisi, bağımsız olarak geliştirilmiş bir yönetim yazılımına sahiptir, örneğin, AFEN'den bir makine satın alırsanız, yazılımı ücretsiz olarak çalıştırabilirsiniz. Yönetim yazılımımız, satış envanterini akıllıca yönetin ve arızaları kontrol edin ve yapabilmek satış verilerini özetler ve analiz eder. Makinenin tüm çalışması arka plan tarafından izlenir, gerçek zamanlı çalışma durumu geri bildirimi, veri bilgisi sağlayabilir ve bazı işlevler için uzaktan çalışmayı destekler.

Gelince imtiyaz şirketler, halka açık verileri tüm franchise alanlar içindir. Bu tür kamuya açık veriler söz konusu olduğunda, bağımsız ve kişiselleştirilmiş işleri etkin bir şekilde geliştiremez ve geliştiremezsiniz.

3. Esneklik mal yerleştirme

Makine ayarlanabilir, yükseltilebilir veya yükseltilemez. Aslında, tüketici talebindeki değişikliklere göre donanım ve yazılım ayarlarının düzenli olarak ayarlanması gerekir. Örneğin, büyük içecek satışları söz konusu olduğunda. yazınveya büyük yüksek kalorili kışın atıştırmalıklar, kargo kanalı, soğutma alanı vb. için ayar gereklidir, üretici talebinizi kabul edebilir ve size rehberlik hizmeti verebilir, ancak franchise sahibi şirket yapmaz, varsa ekstra ödeme yapmanız gerekir.

 


WhatsApp
E-Posta