ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Haberler

Üretici ile işbirliği yapın

Zaman: 2022-09-24 Hitler: 84

Üretici ile işbirliği yapın

Bağımsız olarak çalışmak için bir otomat satın almayı planlıyorsanız, en iyi otomat üreticilerinden satın almanızı öneririz.

Yeni bir uygulayıcı olarak, makine satın alma maliyetinden daha fazlasını düşünmelisiniz, satın aldıktan sonra,to daha sonra operasyon eğitimi,sonrasında- satış rehberliği ve teknik destek, ve makine sistemi güncellemesi, tüm önemli sorunlardır. operasyon arasında makine. Bir fabrikayı her yönüyle bilmelisiniz.

Aşağıdaki öneriler referansınız içindir.

1. gelişme ölçek

En önemli gösterge, includes şirket kayıtlı sermaye, kuruluş süresi, ürün kategorisi ve yıllık üretim kapasitesi, ölçeği atölye alanı, üretim hattı ve ekipman laboratuvarı, ekip yapısı, Ar-Ge teknik sistemi, QA & QC kalite kontrol sistemi ve kurumsal/ürün belgelendirme, patent ,vb.

2,Makine modeli ve özelleştirme

Üst düzey bir otomat üreticisinin çeşitli yüksek kaliteli makine modeli vardır, özelleştirilmiş otomat modeli talebinize bağlıdır, donanım ve yazılım, yapı ve görünüm, tüm bu hususlar dahildir. Özellikle, gövde yapısı, kargo kanalı konfigürasyonu, soğutma sistemi, özelleştirilmiş yönetim yazılımı , mobie ödeme ve diğer özelleştirme yapılandırmaları. Size çeşitli otomat çözümleri sağlayabiliriz.

3. Akıllı yönetim yazılımı

Üst düzey bir otomat üreticisi genellikle bağımsız olarak geliştirilmiş makine ve satış yönetimi yazılımına, yazılıma (SAAS servis sistemi) sahiptir.özellikleri şunları içerir:,

Gerçek zamanlı izleme,

video izleme,

operasyon yapılandırması,

arıza alarmı,

istatistik analizi,

gelir değerlendirmesi,

promosyon ayarları,

reklam ayarları,

mobil uygulama çalışması.

4. Servis desteği

Komple hizmet, satış öncesi, ödeme ve nakliye, satış sonrası,

Satış öncesi, sadece rehberlik, model seçimi, model konfigürasyonlar yazılım ve fonksiyon özelleştirme, ödeme özelleştirme.

Ödeme ve nakliye, bir plan üzerinde pazarlık yaparız.

Satış sonrası, yeni makine çalıştırma rehberliği (donanım ve yönetim yazılımı), uzaktan sorun giderme ve onarım rehberliği, makine yükseltme ve teknik destek, yedek parça desteği, bağımsız bakım ve onarım eğitimi.

Hizmet kaynakları, ekip (hesap yöneticisi, donanım ve yazılım mühendisi), işbirliği (video ve pdf kursu, çevrimiçi rehberlik, personel vb.)

5. şirket itibarı

Yumuşak güçle ilgilidir ve marka vakalarını, işbirliği vakalarını, pazar payını ve pazar itibarını vb. içerir.

    Üretici değerlendirmesi için yukarıdaki önerileri kullanabileceğinizi umuyoruz. Satın alma kararı verirken her üreticinin tüm bilgilerini tam olarak karşılaştırabilirsiniz. Endişe ettiğiniz fiyat konusunda AFEN size kesinlikle toplu makine için harika bir fiyat verecektir.

 

 


WhatsApp
E-Posta