ENEN
Tüm Kategoriler

Ana Sayfa > Haberler

Otomat işi için hazırlık

Zaman: 2022-09-24 Hitler: 367

Otomat işi için hazırlık

Bölüm 1

Isen perakende sektöründe marka bir firmayız,veya bir mal toptancısı/perakendecisi,doğrudan konumu göz önünde bulundurarak ve otomatların nasıl çalıştırılacağını öğrenin. 

Yeni bir uygulayıcı olarak olmadan mal kanalları,bir yandan operasyon stratejisini öğrenmeniz gerekiyor, diğer yandan bulmanız gerekiyor Ortaklar of emtia kanalları.

Eski,hangi pazara girmeyi seçtiğinizi düşünmeniz gerekir,aYeni bir katılımcı ile başlamanızı tavsiye ederiz. birkaç mal kategori,Düşünmeniz gereken bir dizi soru, gıda mı yoksa gıda dışı ürünler mi? ne tür yiyecek veya yiyecek dışı? ne kadar süre çalıştırmayı planlıyorsun? ve the hazırlanması yedekleme planlarınız.

To ikincisi, ödeme ve iskontoyu, ardından orta vadeli ve uzun vadeli emtia kanalları stratejinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. 

Bölüm 2

Etrafında bir dizi soru lokasyon kararı, ilki, orta ve uzun vadeli lokasyon stratejinizin göz önünde bulundurulması. 

Size tavsiye incelemek  yerinde çevre iş başlangıcından önce,özellikle yer kararı bir dış mekan scenes.Toprağın durumunu, yağmur koruması, güç kaynağı ve diğer güvenlik koşulları.

Ek olarak,atıfta bulunulduğunda müzakere yer kiralama maliyeti. Mutlak karlılık konusunda bir kesinlik yoksa, otomat gelir payının kira ödeme yöntemini göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Bölüm 3

Makine modeli seçimi,based üzerinde Bağımsız çalışıyorsanız ve bir makine satın almak istiyorsanız, yaptığınız iş modelinin kararı. bir seçim yapmanızı öneririz. en iyi otomat üreticisi otomat satın almak için. Ziyarete hoş geldiniz AFEN danışma için,our çeşities yüksek kalitede makine modelleri ve profesyonel destek hizmetleri yapabilmek  otomat işinize yardımcı olun.

Bölüm 4

işletme ruhsatları gerekli olabilir birçok ülkede/bölgede,Başlamadan önce bunun hakkında daha fazla bilgi edinmelisiniz.

Bölüm 5

önizlemek için operasyon otomatlardan,wziyarete hoş geldiniz AFEN danışma için,ve ziyarete hoş geldiniz bizim fabrika,sizi çeşitli alıştırmalara götürebiliriz makine modeller ve operasyon of yönetim yazılımı, Ayrıca size video kursları da sağlayacağız. lkazanmak the makine çalışması sistematik itibaren bütün yönleriyle.

 

 


WhatsApp
E-Posta